Agresywne zachowanie i bark koncentracji u 16-latka

Dziecko 16 lat potrafi grać na kompie 20 godzin nie umie czytać zachowania z gier poziom 8 latka agresja brak jakiej kolwiek koncentracji

Dzień dobry,

Przy tak niewielkiej ilości informacji nie sposób się odnieść. Na pewno chłopiec potrzebuje konsultacji u psychoterapeuty, a być może u lekarza psychiatry.
Proszę znaleźć w swojej okolicy Poradnię Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży i skorzystać z takiej konsultacji (a być może i leczenia).

Dzień dobry, pani dziecku (16 lat to już nie dziecko) potrzebna jest pomoc. Prawdopodobnie uzależnił się od gier. Proszę poszukać dla niego terapeuty lub grupy terapeutycznej dla osób uzależnionych od komputera. Życzę powodzenia Elżbieta Schabowska

Dzień dobry, 20 godzin gier na dobę może świadczyć o silnym uzależnieniu. W pierwszej kolejności proszę się skontaktować z psychologiem - psychoterapeutą dzieci i młodzieży i przeprowadzić diagnozę, psycholog zaleci dalsze kroki postępowania - prawdopodobnie podjęcie terapii. Pozdrawiam.