Agresywne zachowanie i histeria u 21-latki

Zawsze byłam dość agresywna osobą, jednak panowałam nad tym. Pogorszyło się, kiedy zaczęłam dość regularnie na imprezach pić wódkę. W stanie upojenia robiłam się agresywna, biłam ludzi, wpadałam w histerię. Rano niczego nie pamietałam. Sprawdziłam i objawy pasują do upojenia alkoholowego. Piję teraz bardzo rzadko, piwo. Jednak na trzeźwo zdarza mi się bić ludzi i wpadać w agresję po czym chwilkę później wpadać w panikę. jestem później bardzo zdołowana. Czy jest to zwykła agresja?

Dzień dobry,
krzywdzenie innych ludzi jest niedopuszczalne. W Pani zachowaniu widać eskalację, najpierw miało miejsce tylko po alkoholu, teraz również i bez niego. Może następować dalsze narastanie objawów. Wskazana byłaby terapia u psychologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam.

Witaj ;-) Bardzo dobrze, że dostrzegłaś problem. Prawdę mówiąc mamy tylko tutaj przedstawiony skutek picia wódki - po alkoholu ludzie łatwo rozładowują swoje skumulowane emocje. Myślę, że należy dokładniej zapoznać się z Twoją osobą a następnie spróbować analizować problem (czyli po prostu należy dojść źródło tej agresji).

Z mojego punktu widzenia, można z tym żyć ale jeśli chcesz z tym walczyć to zaproponuję psychoterapię ;-)

W razie chęci kontaktu zapraszam na
http://psychopedagog.eu

Pozdrawiam serdecznie i życzę rozwiązania problemu.