Agresywne zachowanie i wyrzuty sumienia

Witam, mam partnera który miał kryminalna przeszłość ale udało mu się z niej wyrwać bo nie chciał tak żyć, w dodatku był 2 razy w Afganistanie na misji co bardzo też się odbiło na jego psychice, do dziś przesladyja go wspomnienia, wyrzuty sumienia itp.teraz jest kierowcą tira i problem polega na tym że nie ma gdzie, ani jak się rozładować z emocji i kończy się to często bójka po której siedzi w areszcie,on bije się jak by chciał zabić, nie umie nad tym zapanować, jak mu pomóc?!

Witam
Proszę zachęcić partnera do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta dotrze do źródeł agresywnych zachowań
i dobierze odpowiednią technikę,
dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

Warto zachęcić go do skorzystania z pomocy psychologa. Specjalista pomoże mu zrozumieć i lepiej radzić sobie z emocjami, przepracować traumę związaną z udziałem w misji, a także radzić sobie w sytuacjach konfrontacji społecznych. Zmiana jest możliwa, potrzebna jest jednak motywacja i praca nad sobą.

Witam serdecznie,
Opisuje Pani trudności w funkcjonowaniu swojego partnera. Pobyt w więzieniu, służba wojskowa i inne zdarzenia z życia były bardzo obciążające dla Pani ukochanego. Wspomina Pani o niemożności wyładowania emocji, które wciąż kumulują się z partnerze. Warto porozmawiać z nim na temat wybrania się do specjalisty. Pomoc psychologa/psychoterapeuty naprawdę się przyda.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska