Agresywne zachowanie męża alkoholika

Witam, mąż alkoholik się zaszył, w 1 roku była tragedia,męczarnia straszenie rozwodem przez niego w grudniu popił 10 dni uderzył mnie potem przepraszał dziękował ze z nim jestem, prosił bym go nie skreslala,ze mnie kocha, w styczniu sie zaszył ponowniem znowu tragedia znowu o rozwodzie, nie czuły agresywny,zamknięty na terapie nie zgadza sie jak mu pomóc to juz nie dowytrzymania

Dzień dobry,

Proszę udać się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej lub do Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie również oferowana jest pomoc bliskim osobie uzależnionej.

Witam,
niestety, nie można pomóc osobie, która tego nie chce. Jest to bolesne, szczególnie w przypadku najbliższych nam osób. Może Pani sama udać się do poradni leczenie uzależnień, tam specjaliści doradzą jakie sa możliwe formy interwencji zarówno w stosunku do Pani męża jak i dla Pani (np. udział w grupie wsparcia itp).

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia

Witam. Zapewne bardzo pani cierpi trwając w związku, który wygląda na przemocowy. Czy warto wciąż decydować się na ból? Czy tak wygląda miłość? Warto poszukać pomocy telefonując na Niebieską Linię i w Ośrodkach Leczenia Uzaleznień