Agresywne zachowanie partnera podczas kłótni

Witam.Mam 43 lata moj partner 34lata mamy 3letnigo synka.Nasz zwiazek nie byl idealny ale jakos dawalismy sobie rade.Nasz problem polega na tym ze moj partner podczas klotni staje sie agresyny,niszczy sprzet w domu,mnie wyzywa od najgorszych.Prosze go,blagam aby przestal ale to nic nie pomaga nawet na wzglad na nasze dziecko!Zalezy nam na sobie ale nie chce aby nasz synek patrzyl na takie sceny!Kto moglby nam pomoc gdzie sie udac?co dalej robic z naszym zyciem?Prosze o pomoc.

Dzień dobry!

Partner powinien zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej lub psychologa w Waszej okolicy.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę pomyśleć o psychoterapii pary.
W państwowych placówkach jest raczej trudno dostępna, prędzej w ofercie prywatnej.
Jeżeli mieszka Pani w okolicy Krakowa - to warto skorzystać z pomocy w Zakładzie Psychoterapii Rodzin CMUJ.