Agresywne zachowanie syna i prawdopodobieństwo zażywania środków psychoaktywnych

mamy prozbe nasz syn byl w polsce i pierwszym dnu dostal agresi i cztery dni nie spal caly czas gadal pszeruzne zeczy i dohodzilo do agresi co mogla mu dac dziewczyna z jeleniej gury muwil hwilami o grzybah kokainie i alkoholu ma pszeblyski i muwi o niei ze mu cos dawala pszes dwa tygodnie mieszkamy w kopenhadze syn jest teras w szpitalu

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzami prowadzącymi syna w szpitalu celem uzyskania informacji i możliwości dalszego leczenia.

Warto zauufac lekarzom, pod opieką których jest teraz syn. Podobne zachowanie mogą wywołać zarówno środki psychoaktywne, jak i niektóre choroby (np schozofrenia, zaburzenia neurologiczne itp). Specjalisci zdiagnozuja i zaproponuja najleepszy sposób poradzenia sobie i wdrożenia leczenia.

Witam Pana. Sytuacja, w której syn znalazł się w szpitalu jest okazją do wykonania badań toksykologicznych. Jeśli syn trafił do szpitala w okolicznościach, które wskazywały na stan pod wpływem środków psychoaktywnych to być może tego typu badania zostały już wykonane. Najbardziej kompetentną osobą do kontaktu w tej sprawie powinien być lekarz prowadzący Pana syna w szpitalu. Syn może Państwa upoważnić do udzielania Wam informacji przez lekarza. Pozdrawiam Pana