Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Agresywne zachowanie syna i prawdopodobieństwo zażywania środków psychoaktywnych

mamy prozbe nasz syn byl w polsce i pierwszym dnu dostal agresi i cztery dni nie spal caly czas gadal pszeruzne zeczy i dohodzilo do agresi co mogla mu dac dziewczyna z jeleniej gury muwil hwilami o grzybah kokainie i alkoholu ma pszeblyski i muwi o niei ze mu cos dawala pszes dwa tygodnie mieszkamy w kopenhadze syn jest teras w szpitalu
MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu

Depresja problemem społecznym

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra prof. Marek Jarema wypowiada się o depresji jako problemie społecznym.

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzami prowadzącymi syna w szpitalu celem uzyskania informacji i możliwości dalszego leczenia.

0

Warto zauufac lekarzom, pod opieką których jest teraz syn. Podobne zachowanie mogą wywołać zarówno środki psychoaktywne, jak i niektóre choroby (np schozofrenia, zaburzenia neurologiczne itp). Specjalisci zdiagnozuja i zaproponuja najleepszy sposób poradzenia sobie i wdrożenia leczenia.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam Pana. Sytuacja, w której syn znalazł się w szpitalu jest okazją do wykonania badań toksykologicznych. Jeśli syn trafił do szpitala w okolicznościach, które wskazywały na stan pod wpływem środków psychoaktywnych to być może tego typu badania zostały już wykonane. Najbardziej kompetentną osobą do kontaktu w tej sprawie powinien być lekarz prowadzący Pana syna w szpitalu. Syn może Państwa upoważnić do udzielania Wam informacji przez lekarza. Pozdrawiam Pana

Specjalista psycholog kliniczny, specjalista terapii traumy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy