Aktywne zachowanie u 4-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie. Mam takie pytanie, moj synek ma za 3 dni 4 miesiace. Bardzo duzo rozmawia z nami, spiewa i w ogole jest aktywny. Chcialam zapytac czy to normalne jak synek lapie raczka stopki i kiedy sie rozciaga nie ze krzyczy bo jest zly albo glodny tylko tak z radosci. Z narzeczonym odbieramy to jako zabawe ale nie wiem czy to normalne. synek prezy czy rozciaga sie caly i robi i tak jak by krzyczal yyyyyyyy.

dziecko na tym etapie bawi się swoim ciałem i głosem , zwłaszcza jak widzi reakcję z Państwa strony, jeśli nie ma innych niepokojących objawów prawdopodobnie jest to taki etap rozwoju