Aktywność fizyczna po operacji przetoki odbytu

Witam, jestem miesiac po drugim etapie opracji przetoki odbytu (met.hipokratesa). Wszystko idzie w dobrym kierunku. Rana jest juz mala choc jeszcze malutko saczy sie rana. Stosuje gaziki sorbactu. Czy moge zaczac cwiczyc np spokojne biegi, marszobiegi, jazde konna? Basen wykluczam bo bakterie. A co z innymi formami ruchu? Jak dzialac aby przetoka sie nie odnowila? Czy komora hipebaryczna moze mi pomoc a moze kriokomora?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aktywności fizyczna nie jest jeszcze wskazana.