Aktywność fizyczna po zabiegu usunięcia nadżerki

witam w czwartek mam zabieg u gineklogia "usuwania" nadżerki Vagothylem, czy po tym zabiegu mozna chodzic na zajecia siłowe i fitness czy trzeba sie oszczędzać jak po wypalance?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma szczególnych wskazań do bardzo oszczędnego trybu życia po takim zabiegu. Warto jednak dopasować ćwiczenia do swojego stanu. Możliwe iż po zabiegu będzie Pani czuła się osłabiona i senna jeżeli będzie to zabieg z znieczuleniu.