ALAT i bilirubina całkowita jako próby wątrobowe

Witam, Czy do zrobienia prób wątrobowych wystarczą badania AlAT i bilurbina całkowita? Tylko takie polecił mi lekarz rodzinny a ja czytam teraz o AST i GGTP, ALP. Te badania, które zrobiłem wyszły poprawnie. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. te wymienione to podstawowe badania. Oczywiście można wykonać pozostałe trzy wspomniane badania. Myślę jednak iż wszystko jest w porządku w tym przypadku.