Alergia na jajko a jogurty i chleb

Czy dziecko mające silną alergię na jajko może spożywać: jogurty typu danio, chleb,

Milena Lubowicz

Proszę sprawdzić w składzie podanym na opakowaniu czy produkt ten może zawierać jajko. Może też Pani podawać nowe rzeczy, gdzie dokładnie nie wiadomo jaki jest skład, pojedynczo i czekać 1-2 dni na ewentualna reakcję alergiczną.
Pozdrawiam