Alergia na sierść kota i astma

jestem uczulona na siersc kota. Przerodzilo sie to w astme poniewaz sama nieswiadoma mialam koty przez dlugi czas. Pozniej przez lata nie mialam wielu problemow z alergia, jedynie unikalam miejsc w ktorych sa koty, wtedy pojawialy sie objawy takie jak swedzenie,lzawienie ale przedewszystkim dusznosci. kolega ktorego mama ma koty, ostatnio po tym jak od niej wrocil, dostalam strasznego swedzenia na calej twarzy a rano obudzilam sie ze spuchnietymi oczami i liszajem na twarzy co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do swojego lekarza lub na pogotowie. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.