Alergia pokarmowa u 6-miesięcznego dziecka karmionego piersią

syn ma 6,5mes.Al.pokarmowa. latopic, fenistil, mega dieta eliminacyjna są z nami od 5.5mies. po 1,5 mies bylo super, jadłam już wszystko.Niestety zjadłam truskawkę.alergia okazała się silniejsza niż za 1szym razem.Znowu dieta.Okazało się, że po wszystkim wysypuje-cukierku, śliwce, papryce.Wyjechaliśmy nad morze.Jadłam wszystko. nic się nie działo. Wróciliśmy i jest gorzej niż wcześniej-mąż kroil cebulę-nie umył noża,po12h posmarowalam nim chleb..po 2h-świąt i kroski.Czuję się bezradna i błądząca

Milena Lubowicz

No niestety alergia pokarmowa u niemowlęcia, gdy karmi Pani piersią wymaga od Pani bardzo dużego poświęcenia i uwagi na to, co Pani zjada. Testy alergiczne niestety jeszcze nie są zbyt przydatne w tym wieku więc zostaje Pani dosyć restrykcyjna dieta, uważna obserwacja reakcji dziecka i stopniowe wprowadzanie nowych produktów. No i proszę cały czas pozostawać pod opieką alergologa.
Pozdrawiam