Alergia przy przewlekłym zapaleniu zatok

Witam !! Borykam się z przewlekłym zapaleniem zatok wywołanym prawdopodobnie allergią. Dodatkowo podejrzewam że z tego powodu nabawiłem się astmy.. Czuję delikatnie przytkany nos, wydzielina w kolorze, (zielono-żółtym a nie raz nawet białym przy odkrztuszaniu). Czasami zdarzają mi się napady kaszlu podczas którego spłyca mi oddech. Największy problem w tym że ową alergie wywołuje u mnie praca a akurat tej nie mogę zmienić przez to szukam sposobu na załagodzenie objawów, proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, najlepszym sposobem jednak będzie zmiana warunków pracy bo jeżeli choroba sie nasili to moze sie tak zdarzyć ze i tak będzie musiał Pan zmienić prace. Oprócz tego zalecam udac sie do pulmonologa celem wdrozenia odpowiedniej terapii. Pozdrawiam