Algi w ciąży?

Witam.
Jestem w piątym miesiącu ciąży. Od początku mam problem ze skórą rąk, lekarz powiedział, że to uczuleniowe sprawy ale samo natłuszczanie nic nie daje. Przypisał mi A**** (krem steroidowy) ale ze względu na ciąże kazał stosować tylko trzy dni. Pomogło, ale na chwilę. W tej chwili moje ręce wyglądają jak popieczone, nie mówiąc o tym, że w nocy przez swędzenie nie mogę spać. Koleżanka dała mi Algi, żeby smarować ręce wodą z tych alg, tylko nie wiem czy można w taki sposób stosować je w ciąży?

Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeśli ma to pomóc na problemy ze skórą, to może Pani stosować swobodnie algi. Z pewnością nie zaszkodzi to Pani ani dziecku.

Pozdrawiam serdecznie!