Alkohol i papierosy w pierwszych tygodniach ciąży

witam ! od kilku tygodni reguralnie piłam alkohol , duze ilosci , 2 butelki wina dziennie , plus piwa. Do tego palilam okolo 20 papierosów dziennie. Bylo to spowodowane stresem . od kilku dni spoznial mi sie okres , zrobilam test i wyszedl pozytywnie. Mysle , ze jestem w cizay od 5-6 tyg , czy jest jeszcze jakas nadzieja , ze dziecko bedzie zdrowe ? dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie działanie mogło mieć bardzo zły wpływ na płód. Nie mniej jednak nie można określić jaki dopóki nie zostaną wykonane badania w ciąży. Oczywiście istnieje szansa iż płód będzie rozwijał się prawidłowo.