Alkoholizm a wyniki badań

mój problem to mąz alkoholik. Nie wiem jak mu wytłumaczyc ze to co się dzieje to już prawdziwe uzaleznienie. Nie umie nie pić, pije codziennie a ja wiem kiedy to się dzieje, jednak na pytanie "co piłes?" niezmiennie słysze NIC. Poszedł do lekarza ale mam wrażenie że nie powiedział mu prawdy, zrobił badania. Jak można stawierdzić alkoholizm z wyników badań. anka

Dzień dobry,

Najlepiej jeśli SAMA Pani uda się do Poradni Leczenia Uzależnień, w której również oferowana jest pomoc bliskim osobie uzależnionej.