Alkoholizm i agresja u 30-latka

WITAM.MOJ MAZ MA 30 LAT I JEST JUZ NA DNIE.PIJE KILKA RAZY W TYGODNIU"BO MU SIE NALEZY BO PRACUJE" JEST AGRESYWNY WOBEC MNIE. JEZDZI PIJANY SAMOCHODEM,WYKANCZA MNIE PSYCHICZNIE,NIE MOGE ODEJSC BO NIE MAM GDZIE,MAMY MALE DZIECI BOJE SIE O NICH BO PATRZA NA OJCA KTORY SPI ZALANY NA PODLODZE ALBO SIE PRZEWRACA.WIELE ROZMOW I AWANTUR INTERWENCJE RODZICOW A NAWET POLICJI NIC NIE DAJA.TWIERDZI UPARCIE ZE NIE JEST ALKOHOLIKIEM I O LECZENIU SLYSZEC NIE CHCE.NIE WIEM CO MAM ROBIC....

Witam. Proszę męża zgłosić na leczenie do Miejskiej bądź Gminnej (w zależności gdzie Pani mieszka) Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i samej zgłosić sie po pomoc do placówki leczenia uzależnień i współuzależnień.
Magdalena Brabec