Alopecia areata totalis

W skrócie: odwiedziałam mnóstwo lekarzy wszelkich specjalizacji. Miliony badań - zero diagnozy. Choruję na migreny, alopecia areata totalis, mam problem z prolaktyną. Od ok. 20 lat każdy lekarz, którego odwiedziłam, odsyłał mnie do innego specjalisty (bo wszystkie badania wychodziły prawidłowe). Ogólny opis problemu: https://forum.abczdrowie.pl/niewyjasnione/1484155,migreny-alopecia-areata-totalis-ogolne-bole-organizmu

To ,że badania wyszły prawidłowo to tylko powód do zadowolenia.
Pani jednak czuje się żle .
Może to wpływ nerwicy lub np.depresji .A może warto rozważyć pomoc psychiatry pod tym kątem i tam rozstrzygną się nękające Panią problemy.

Serdecznie pozdrawiam