am 28 lat, od 4 lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy

Dzień dobry. Mam 28 lat, od 4 lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy. Od około 5 miesięcy zaczęliśmy starać się o dziecko. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań okazało się, ze moja obecna gospodarka hormonalna jest fatalna, szanse na ciąże są praktycznie zerowe, libido kiepskie, problem z jajeczkowaniem, nie dochodzi do owulacji. Lekarz przepisał mi leczenie na 3 miesiące, agolutin 15,17,19 dzień cyklu, luteina 15-21 dzc oraz diane 35 na 3 miesiące. W internecie spotkałam się z drastycznymi opiniami o diane 35, przez co boje się teraz zastosować wskazana kuracje. Proszę o opinie dotycząca tych lekarstw. Czy w czasie kuracji powinnam zaprzestać starań o dziecko?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.