Amoksiklav na zapalenie przydatków a zachowana ochrona przed ciążą

Podczas2 opakowania Microgynonu 21 II tabletke wzielam z opoznieniem9h, a od14 do17tab brałam dożylnie amoksiklav na zapalene przydatków. w5dzień po odstawieniu tego opakowania, partner dotykal moich posladkow dlonia, na ktorej moglo coś być. po ok10minutach,gdy wrocilam do domu,to miejsce bylo suche ale wytarłam te posladki chusteczka nawilzajaca.potem trzymalam ta chusteczke w dloni a nastepnie palca tej reki wlozylam do pochwy. wystepowalo krw.tabetke z3 opak wzielam p7dniowej przerwie.ciaza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest znikoma.