Analiza badania przewodnictwa nerwowego w łokciu

proszę o analizę badania przewodnictwa nerwowego w łokciu:promieniowym prawym i pośrodkowym prawym w granicach normy

Więc ponieważ nie są podane wartości przewodzenia w poszczególnych nerwach obwodowych ustosunkuję się do opisu "w granicach normy".
Nie ma podstaw do niepokoju innymi słowy funkcja przewodzenia nw nerwach jest zachowana.
Nie oznacza to jednak,że jeśli było uszkodzenie np uraz kończyny to odstępujemy od leczenia i fizykoterapii.

Pozdrawiam ciepło