Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Analiza USG jamy brzusznej 66-latka

proszę o analizę USG jamy brzusznej W polu rdzeniowym nerki prawej bezechowa struktura wlk 1,5mm.W segmencie lewej nerki większa struktura torbielowa dł.3,6cm. prostata niejednorodna powiększona z impresją pęcherza wymiary narządu 4,7 4,8 4,3 V50,69 pacjent ma 66 lat.Czy gruczoł prostaty jest bardzo powiększony? Co to są te bezechowe struktury w nerkach?
MĘŻCZYZNA, 67 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Prwadopodnie chodzi o torbiel nerki atak wogole to pownien pan udac sie do urologa boa danie USG to jeno a badanie perrectum to drugie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy