Analiza wyników badań hormonów tarczycy

Witam, chciałem prosić o analizę wyników badań na tarczycę. Czy są one w normie? W dzieciństwie miałem nadczynność tarczycy i chciałbym się dowiedzieć czy te wyniki są prawidłowe. TSH wynik: 2,45 - norma: 0,25 - 5 ulU/ml FT3 wynik: 4,99 - norma: 3,6 - 8,3 pmol/l FT4 wynik: 14,74 - norma: 10,6 - 19,4 pmol/l Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Tak. Wartości mieszczą się w granicach normy. Nie ma powodu do niepokoju.