Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Anemia a wyniki morfologii krwi u 5-miesięcznego dziecka

Czy wyniki mojego 5 miesięcznego synka są prawidłowe? WItam, po wczorajszej wizycie u specjalisty - alergologa, który stwierdził po wyglądzie mojego synka, że ma głęboką anemię, wykonałam badania morfologii krwi + pomiar żelaza. Wyniki nie mieszczą się w normach. Proszę o interpretację.Syn ostatnio dziwnie się zachowuje, w nocy zwija się jakby go coś bolało, męczyło przez sen. Plytki krwi 638 PCT 0,7% Neurofile 18,7% Limfocyty 69,6% zelazo 45 -to sa te poza normami. Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Wiązanie chusty - plecaczek z krzyżem

Umiejętnie zawiązana chusta to świetny sposób na noszenie niemowlaka. Wiele mam ceni sobie to rozwiązanie. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak wygląda wiązanie chusty - plecaczek z krzyżem.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam!
Podane przez Panią wartości neutrofili i limfocytów są prawidłowego dla dziecka w wieku 5 miesięcy - tym nie powinna się Pani zatem niepokoić. A propos pozostałych wyników bez wątpienia dokładniejszej diagnostyki wymaga nadpłytkowość! Proszę zatem udać się do specjalisty pediatry, który zleci właściwe badania. A propos żelaza, w zależności od tego jaka jest wartość hemoglobiny oraz jak karmi Pani dziecko, może być wskazana suplementacja preparatem żelaza. O tym czy jest to konieczne powinien jednak zdecydować lekarz pediatra.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy