Angina i paciorkowce a chore serce

witam. tydzień temu we wtorek byłam u lekarza i stwierdził anginę i bakterie - paciorkowce. czułam się osłabiona, jak to przy chorobie, nie chodziłam do szkoły dzis poszłam i miałam zimne dreszcze i słabość, wróciłam do domu podwyższona temperatura. czuje, że serce mi dziwnie bije ( a mam nie domkniętą komorę ). mierzyłam ciśnienie to mam 100/68 tętno 100. boję się, że ta choroba mogła coś naruszyć w serduszku...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście wskazana jest konsultacja kardiologiczna, jednak możliwe iż zgłaszane objawy są jedynie wynikiem choroby i są przemijające.