Angina ropna u 24-latka

Witam, od 4 dni(niepełnych) przechodzę Angine ropną. Zażywam Fromilid 500 2 razy dziennie od początku choroby aczkolwiek poprawa jeżeli już to jest minimalna. Gorączka rano i wieczorem potrafi dojść do 39 stopni. Zastanawia mnie rzadka potliwość podczas tej choroby. Poprzednim razem gdy przechodziłem przez tą samo potliwość była wzmożona i działała na mnie pozytywnie. Co można zrobić by przywrócić ten jakże ważny mechanizm?

Prosze czekac na efekt dzialania antybiotykoterapii, p/gorączkowo mozna zazywac paracetamol lub ibuprofen ( one tez powinny zadzialac napotnie) , duzo odpoczywac i nawadaniac sie