Anomalia ujścia RCA z przebiegiem złośliwym w tomografii
dzien dobry w Tomografii wyszla mi anomalia ujscia RCA z przebiegiem złosliwym. mam kłucia i lekki ból w klate piersiowej jakby mi tabetka stanela. co ten wynik oznacza i jak sie to leczy.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc. Proszę wynik omówić z lekarzem prowadzącym