Anoreksja a problemy z koncentracją

Witam!Zawsze byłam troszkę bardziej inteligentna,jednak w trakcie anoreksji"zgłupiałam".Od wyleczenia minęły4lata,a do dziś mam duże problemy z pamięcią,koncentracją,"zabraniem się do roboty".Często zapominam,co miałam zrobić,ze studiami kiepsko,jestem roztrzepana,czasami ciężko mi się wysłowić.Stałam się hmm tępa.Czy możliwe, że to przez wyniszczenie organizmu?Czy można temu jakoś zaradzić i powrócić do wcześniejszej "formy"?Dodam,że nie stronię odNNKT,ale nie widzę większych rezultatów

Dzień dobry,

Bez osobistej konsultacji nie sposób odpowiedzieć na Pani pytanie.
Stąd, jak najbardziej namawiam na wizytę konsultacyjną w swojej miejscowości - u psychoterapeuty /np.: w PZP, prywatnie/.

Jak najbardziej może być to skutek anoreksji i wyniszczenia organizmu. Czy można temu zaradzić trudno stwierdzić bez osobistego kontaktu i wykonania diagnozy..proszę zgłosić się na konsultację psychologiczną. Proponuję także zaopatrzyć się w różnego rodzaju ćwiczenia pobudzające koncentrację. Na rynku czy w internecie można znaleźć różne pozycje poradnikowe,w których można takie ćwiczenia odnaleźć. Pozdrawiam