Anoreksja a wzrost u 18-latki

Witam. Przez dwa lata chorowałam na anoreksje. Teraz moja waga jest w normie i zdrowie psychiczne takze. Mam pytanie odnosnie wzrostu. Czy urosne jeszcze? Mam 18 lat, i 170cm wzrostu ale wszyscy w rodzinie sa wysocy.. Martwie sie ze juz wiecej nie urosne wlasnie przez to ze przez dwa lata nie odzywialam się właściwie. Czy mam jednak szanse normalnie urosnac? Moja mama po 18 roku zycia urosla jeszcze 3cm i ma 174cm. Prosze o szybka odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam,

Pani wzrost jest normalny,każdy ma swoją własną ścieżkę rozwoju. Myślę, że nikt nie odpowie Pani na to pytanie: czy jeszcze Pani urośnie.
Lecz rozumiem, że chciałaby Pani być wyższa.