Antykoncepcja a krwawienie

Rozumiem ,ze w trakcie brania tabletek wystepuje krwawienie z odstawinia ,ale gdy zaczelam teraz brac tabletki ( a z tego co wim to pierwsza powinno sie wziac w pierwszy dzien opkresu) ,wiec tego pierwszego dnia ,gdy wzielam pierwsza tabletke mialam lekkie krwawienie i to tyle ,tak okres mi sie skonczyl ,normalnie okres mam okolo 7 dni .( musze wspomniec o tym,ze w zeszlym miesiacu musialam zazyc tabletke wczesnoporonna) Co jest nie tak ?prosze o pomoc ..nie wiem czy tabletki teraz dzialaja .
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Jeżeli będzie Pani przyjmować tabletki zgodnie z regułą 1 tab na dzień ochrona antykoncepcyjna będzie zachowana.