Antykoncepcja a krwawienie u 18-latki

Witam. Wystąpiło u mnie krwawienie. Na samym końcu miesiączki kiedy śluz był już brunatny i było go niewiele uprawiałam seks z chłopakiem. Rano przy załatwianiu się zauważyłam, że leci krew taka jak na początku miesiączki. Dodam, że zażywam tabletki antykoncepcyjne. Czego może być przyczyną to krwawienie. Mam 18 lat.

Szanowna Pani, w tym wieku nieprawidłowe miesiączkowanie jest dość częstym zjawiskiem, jeśli objawy będą się powtarzać to proszę udać się do ginekologa