Antykoncepcja awaryjna po niezabezpieczonym stosunku

Witam. Do stosunku doszło 29 grudnia, 15 dzien cyklu, cykle trwają 30 dni, ostania miesiączka 15 grudnia. 8 godzin po stosunku bez zabezpieczenia zażylam escallpone. Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Obawiam sie z uwagi na to ze są to dni płodne. Jestem już mama 2 małych dzieci. Proszę o szybka odpowiedz pozdrawiam. Karolina

Data współżycia wskazuje na umiarkowane ryzyko zajścia w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy lub BHCG z krwi w terminie spodziewanej miesiączki.