Antykoncepcja na uregulowanie okresu

witam, am pytanie dotyczące mojego cylku, ponieważ 3 dni przed ostania miesiaczka wspoołzyłam z mezem przez stosunek przerywany i nie skończył we mnie. dostałam okres jednak z obaw 17 dni po miesiączce zrobiłam test wyszedł negatywnie i różwniez zrobiam drugi test w dniu planowanej miesiączki wyszedł negatywny , i moje pytanie jest czy mogę wziasc teraz tabletki anty żeby uregulować okres, jestem osobą nerwowa biore w tym miesiącu ślub może dlatego niema okresu, porosze o odpowiedz:((

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście można stosować w tym przypadku tabletki antykoncepcyjne w celu regulacji okresu. Proszę zgłosić się po nie do ginekologa.