Apatia i uczucie beznadziejności w stosunku do rodziców

Moji rodzice wogóle się mną nie interesują,nie pytają się jak się czuję czy mam jakieś problemy. ..Ich tylko obchodzi czy mam posprzątany pokój i czy dałam jeść moim zwierzątkom,a gdy chodziłam do szkoły czy lekcje mam odrobione.O niczym nie rozmawiamy,czuję się jakbym ich wgl nie znała.Nie lubię z nimi rozmawiać o uczuciach,nie spędzamy razem czasu.Gdybym miała odwagę to już bym się zabiła,byle zwrócić na siebie uwagę.Mam apatie gdy wstaję.Czuję beznadziejnie i jestem smutna.

Witam. Może pani o tym z nimi porozmawiać. A druga rzecz jest taka, że warto rozważyć psychoterapię dla siebie. Gdyby była pani zainteresowana to znam psychoterapeutkę psychoanalityczną z Inowrocławia i służę namiarem.

Witam, rozumiem, że nie może Pani odnaleźć się w relacjach ze swoją rodziną i ciągle czeka Pani, że coś się zmieni. Ale może warto poszukać na zewnątrz, wśród innych ludzi tego czego Pani potrzebuje. Spróbować nauczyć się rozmawiać, dzielić tym co pani czuje, czego Pani by chciała dla siebie, co Pani czuje co czują inni. Pomocna może być psychoterapia w takim wychodzeniu i poszukiwaniu na zewnątrz. Pozdrawiam

Witam,
rozumiem, że może to być trudne i bardzo bolesne, jednak warto pomyśleć o sobie. Może Pani spróbować skonsultować się z psychoterapeutą, być może pomyśleć o terapii. to Pani jest osobą, która może zmienić siebie, swoje samopoczucie, a tym samym też i sytuację. Pozdrawiam i życzę powodzenia.