Apatia, wymioty i zez u dziecka a możliwe dolegliwości

Witam! Moja 3.letnia córeczka bardzo podejżanie się zachowuje. Jest ponura, apatyczna inna niż wcześniej. Ostatnio cały czas mi mówi że że "ciśnie ją w główce" często wymiotuje :( Martwie sie o nią, chodzimy po lekarzach ale.. Grypa, rota wirus, przeziębienie... Nie to nie to! Co robić? Jutro idziemy do okulisty bo mówi że coś e widzi i jedno oczko zeszło jej w zeza! Wcześniej tak nie miała. Prosze powiedzcie mi wasze podejżenia co do objawó nawet te.najgorsze. Prosze o szczere odp. Długie.. ;(

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
U dziecka wymagana jest hospitalizacja - proszę zgłosić się do lekarza POZ, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.