Apetyt, wymioty a ryzyko ciąży u 20-latki

Witam. Wczoraj po zjedzeniu mojej ukochanej zapiekanki zaraz ja zwrocilam. Od jakiegos czasu jest mi niedobrze, jestem senne, mam apetyt potrafie zjesc frytki i czekolade razem. Dzisiaj w sklepie zaslablam i omdlalam.. Czy to moze byc ciaza czy tylko moja wybujala wyobraznia?

Milena Lubowicz

Oczywiście nie można ciąży wykluczyć. Proszę wykonać test ciążowy. Jeżeli będzie pozytywny, proszę udać się do ginekologa, jeżeli negatywny do lekarza rodzinnego, żeby wykonać podstawowe badania z krwi.
Pozdrawiam