Aplikacje w telefonie dotyczące ćwiczeń

Witam serdecznie , moje pytanie to : Czy moje aplikacje na telefonie i ćwiczenia są na SPALENIA TKANKI Tłuszczowej czy niestety na ujedrnienie miesni i ciała.. "7 minutowe ćwiczenia " 2."Cardio Trainer" 3."A6W Trainer " i "Pośladki " wszystkie aplikacje znalezione w aplikacji "Sklep Play "

Katarzyna Ciuchta Dietetyk, Bielsk

Witam

Na spalenie tkanki tłuszczowej najlepsze jest połączenie 30-40min ćwiczeń aerobowych najlepiej interwałowych. Programy,które Pani wymieniła w większości służą modelowaniu danych części ciała. 7-minutowe ćwiczenia niestety nie pozwolą Pani efektywnie zgubić tkanki tłuszczowej. Proszę spróbować dołożyć do tych ćwiczeń np. bieganie czy jazdę na rowerze ze zmiennym tempem. Efekty na pewno będą zadowalające pod warunkiem, że będzie Pani trzymać się zdrowej diety i odpowiedniego zapotrzebowania kalorycznego dla siebie.
Pozdrawiam :)

Każda aplikacja jest inna - przykladowo A6W to ćwiczenia opierające sie na wzmacnianiu mięśni brzucha. W calu spalenia tkanki tłuszczowej konieczne jest połączenia treningów typu cardio (wysiłek tlenowy - bieżnia, orbitrek, itp. trwającego 30-40 minut) a nastepnie wykonywanie przez taki sam czas ćwiczenia ciężarem swojego ciała. Wszystko to oczywiście będzie skuteczne w polączeniu ze zdrową dietą. W celu dobrania planu treningowego i zaleceń żywieniowych zapraszam do siebie na www.dualmed.pl lub bezpośrednio do gabinetu w Krakowie.