Appendicitis chronica adhesiva

Witam niedawno pisałam z prośba o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego po usunięciu wyrostka appendicitis chronica adhesiva. Przetłumaczenie otrzymałam, ale nie dostałam odpowiedzi gdzie się teraz z tym wynikiem udać? I czy operacja była konieczna? Pozdrawiam

Po usunięciu wyrostka z takim rozpoznaniem nie ma konieczności dalszego leczenia. O tym czy operacja była konieczna decydował chirurg i na pewno zdecydował słusznie . Rozpoznanie histologiczne mówi że miała Pani już nie jeden raz podrażnienie wyrostka i utworzyły się z tego powodu w jego okolicy zrosty