Arytmia przy nadciśnieniu tętniczym

Witam, Mam 40 lat i leczę się na nadciśnienie tętnicze. Biorę regularnie wszystkie tabletki i ciśnienie mam uregulowane na idealnym poziomie 118/76, ale od tygodnia mam ciągłe zaburzenia rytmu serca. Byłem na SOR dwa razy w ostatnim tygodniu i tam wszystko oki. Wyniki idealne. Wychodzą ze szpitala po jakimś czasie, to wraca. Dzisiaj kardiolog stwierdził, że może być to arytmia.: Holtera będę mieć za ok.5 dni. Jak sobie domowymi środkami z tym poradzić do czasu pełnej diagnozy? Pozdrawiam Marcin

Milena Lubowicz

Niestety nie ma domowych sposobów na arytmię, proszę uważać na sytuacje np. stresowe, które objawy mogą wywołać.
Pozdrawiam