Arytmia serca, silne pieczenie w piersiach, podwyższone ciśnienie i niepokój o życie

Witam,mam46 lat.Od kilku lat mam objawy ,które bardzo mnie niepokoją .Najpierw pojawiła się arytmia serca/w 2006r./,brałam leki i jakoś tam było ale od mniej więcej 4 lat miewam jakieś dziwne "ataki",czasem w nocy czasem w dzień.Otóż są to:silne pieczenie w piersiach,podwyższone ciśnienie/160/90/pieczenie wędrujące do głowy,ramion i rąk.Poza tym,bardzo silny niepokój o życie odbierający mi siły-nawet żeby mówic,suchośc w ustach,parcie na mocz,drżenie ciała ,osłabienie i zawroty głowy.jest to t

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugerowałbym konsultację kardiologiczną - Pani objawy wymagają przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza