Astma oskrzelowa i alergia u 7-latki

7 letnia córka jest alergikiem i ma astmę oskrzelową. Bierze leki i jest pod opieką lekarza pulmonologa, ale ja mam wrażenie że te leki guzik dają. o tej porze roku cały czas kaszle i ma katar i nie jestem w stanie tego wyleczyć. ma też częściej ataki astmy. po mojej prośbie lekarz zmienił leki, ale okazało się że to te same tylko inna nazwa. co robić. bierze: singulair5, budiair inhalator, contrahist, nasometin do nosa. w razie ataku dostaje ventolin, baladex syrop. co jeszcze mogę zrobić?

Na pewno jest to niewystarczające leczenie skoro nadal są objawy.Lekarz powinien jeszcze raz przeanalizować wywiad,wykonać spirometrię,może powtórzyć testy, sprawdzić prawidłowość wdychania leku wziewnego,zwiększyć dawkę tego leku,a może zamienić na lek złożony.