Asymetria twarzy po porażeniu nerwu twarzowego

Szanowna Pani Doktor! Mam asymetrię twarzy po przebytym 30 lat temu lewostronnym porażeniu nerwu twarzowego. Obecnie mam 54 lata. Czy można zastosować jakieś leczenie? Czy konsultacja byłaby płatna? Z poważaniem, Grażyna

Piotr Jurczyk

Witam. W przypadku porażenia nerwu twarzowego należy rozpocząć leczenie tak szybko, jak się da. Po czasie 30 lat mało prawdopodobne, aby osiągnąć zadowalające efekty, zwłaszcza, że w procesie starzenia mięśnie i pozostałe tkanki twarzy obniżyły swoją sprężystość i podatność na ćwiczenia. Pozdrawiam.

Witam można zastosować zabiegi z botoxem, kwasem hialuronowym , nićmi, zabiegi te dobiera się na konsultacji.Konsultacja jest bezpłatna w dniu wykonywanego zabiegu.Zapraszam. Zabiegi te dają bardzo duże efekty przy asymetrii.