Asymetryczne biodra u 18-latki

Witam! Mam 18 lat i asymetryczne biodra, lewe jest wyżej od prawego co niestety widac. Zauwazono to w 1 klasie gimnazjum ale sama juz nie pamietam dlaczego nie poszlam do lekarza. Czy moge to jeszcze skorygowac zeby miec rowne biodra i wciecie w talii ? Moze jakies odpowiednie cwiczenia albo metody mogli by Panstwo polecic ? Z gory dziekuje. Pozdrawiam!

Małgorzata Panek

Jeśli asymetria dotyczy kości, żadne ćwiczenia fizyczne nie będą miały wpływu na kształt czy symetrii bioder.
Wskazana byłaby konsultacja u ortopedy.
Pozdrawiam