Asymetryczny brzuch po cesarskim cięciu

Witam miesiąc temu urodziłam przez cesarskie cięcie mam problem mój brzuch po operacji jest asymetryczny prawa strona jest większa niż lewa co robić ginekolog kazał używać pasa co może być powodem czy to jeszcze zniknie syn był duży wazyl 4300 dziekuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skorzystanie z usług fizjoterapeuty. Wdroży on odpowiednie metody aby ta asymetria zniknęła. Pozdrawiam