Atak epilepsji a wyniki badań

Niewydolność nerek - epilepsja: Witam, w ostatnią niedzielę straciłem przytomność i miałem lekkie drgawki. Zostałem zabrany do szpitala, gdzie zostały wykonane badania: Toksykologiczne krwi, TC Glowy, EKG, Skan klatki piersiowej, badanie moczu. Wyniki krwi wyglądały tak: 15.03 kreatynina 289, ureea 8.8,; 17.03 - krea: 552, urea:13,7; 19.03 krea 426, ureea 14,9, eGFR 14 ; 23.03 krea 200, eGFR 34. Angielscy lekarze twierdza ze to nic takiego i wyniki sa spowodowane atakiem epilepsji.

Szanowny Panie
Nie znam norm stosowanych w Anglii .Jeśli ma Pan dostęp do nich to proszę sprawdzić. Mój niepokój budzi wysoka kreatynina.
Trzeba udać się do lekarza i zrobić ponownie wszystkie badania w tym poziom jonów : sód,potas ,funkcji nerek.Niewykluczone ,iż incydent spowodowany był zaburzeniami jonowymi w przebiegu choroby nerek.Ale to tylko domniemanie.
Ważne są fakty.Trzeba to wyjaśnić.

Pozdrawiam