Atak migreny w pracy u 23-latki

Witam nie wiem już co mam robić od paru miesięcy źle się czuje dostałam w pracy migrenę czyli polownicze zaburzenie widzenia kłopoty z mowa i bol głowy bardzo się w tedy wystraszyłam i od tamtego momentu źle się czuje mam wrażenie jak by kręciło mi się w głowie mrowi mi twarz jestem śpiąca badanie krwi wyszły okey tomografia chyba tez bo na wynikach pisze ze wszystko ok za miesiąc mam dopiero do neurologa bardzo się boje ze to coś poważnego ten stan jest cały czs moja lekarka twierdzi ze to nerw

A podany przez Panią opis wskazuje na możliwość jej obecności.
W takiej sytuacji warto wykonać badanie angio MR z opcją naczyniową.
W razie bólu proszę wziąć leki p/bólowe i mieć w domu rezerwę w postaci czopków gdyby wystąpiły wymioty.Migrenę się leczy o wszystkim porozmawia Pani z specjalistą neurologiem.Proszę tez przeanalizować w jakim czasie od mens wystąpil napad bólu .

Pozdrawiam ciepło