Atak osłabienia, mrowienia i szybkiego tętna u 12-latki

witam mam pytanie odnosnie mojej 12 letniej siosty, ostatnio ze szkoly zabrala ja karetka bo zrobilo jej sie bardzo slabo, miala bardzo szybkie tetno i czula mrowienie na calyn ciele nawet na wargach, w szpitalu powiedzieli ze jest ok, ale nie do konca chce temu wierzyc oba na prawde zle sie czuje, co to moze byc?? czy to na tle psychicznym?

Dzień dobry,

Proszę udać się z siostrą do lekarza POZ i przedstawić dokumentację z SOR'u.
Jeżeli lekarz POZ wykluczy somatyczne przyczyny osłabienia, wtedy pozostaje konsultacja psychologiczna.