Atak padaczki i przemęczenie

Witam, mój chłopak miał ostatnio pierwszy w swoim życiu atak padaczki. Ma 23 lata, nie bierze używek, nie spożywa alkoholu, ostatnio tylko był przemęczony. Wszystkie badania wyszły dobrze i żadnych niepokojących zmian nie ma, jednak martwię się i nie jestem pewna czy może mieć epilepsję. Czy jest możliwe, że był to jednorazowy atak? I co jaki okres czasu można wykonać badanie eeg? Z góry dziękuję za odpowiedź..

Czy było badanie serca: usg serca i badanie Holtera.Warto wykonać

Pozdrawiam