Atak trudności ze złapaniem powietrza

Witam. Około dwóch miesięcy temu miałam pierwszy "atak". Nie mogłam złapać powietrza w płuca, oddech był płytki. Pomiędzy próbami wciągnięcia powietrza miałam suchy kaszel i ból (uczucie gorąca) w klatce piersiowej. W czasie wdechu słychać było świst. Ataki powtórzyły się 4razy, zwykle w godzinach późno wieczornych, jeden był w nocy. Wszystkie trwały około 15-20 minut. Jestem uczulona na pleśń, jednak nie ma jej w domu. Moje pytanie, czy to może być astma? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

Witam,
wizyta u specjalisty chorób płuc jest konieczna. Gdyby się okazało, że przyczyna objawów nie jest fizyczna zachęcam do wybrania się do psychoterapeuty np, w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdyż Pani trudności mogą byc związane również z zaburzeniami nerwicowymi.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty